NÁKOLENÍKY, KLEKÁTKA Specialist

Teď už vás kolena při práci bolet nebudou. Naše nabídka nákoleníků a klekátek je přesně to, co potřebujete pro své pohodlí. Bez ohledu na to, zda jste profesionální obkladač nebo kutil amatér, s nákoleníky a klekátky vám půjde práce pěkně od ruky. Klekátka pod kolena jsou základním vybavením pro obkladače. Poskytují maximální komfort a podporu, navíc jsou vybavena kvalitními kolečky, která umožňují snadné pohyby a snižují namáhání kloubů. Díky nim můžete efektivně pracovat na rozsáhlých plochách bez bolesti a únavy.

Pro ty, kteří vyžadují ještě vyšší úroveň pohodlí, nabízíme kloubové nákoleníky. Tyto inovativní nákoleníky jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální ochranu kloubů při každém pohybu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají opotřebení a zaručují dlouhou životnost. Pokud preferujete nákoleníky gelové, u nás si rozhodně vyberete. Naše gelové nákoleníky jsou vybaveny speciálními gelovými polštářky, které přirozeně tlumí tlak a snižují riziko zranění. Jsou ideální pro dlouhodobé používání.

Pro obkladače, kteří potřebují mobilní řešení, jsou ideální pojízdná klekátka pro obkladače. Mobilní klekátka vám umožní pracovat na různých površích bez omezení pohybu. Prohlédněte si také nabídku textilních nákoleníků pro obkladače a nákoleníků s měkkým plastem. Tyto nákoleníky jsou navrženy s důrazem na komfort a funkčnost. Jednoduše správná volba pro každého profíka i kutila.

Cena a štítky
1 produkt
1
Nákoleníky pro obkladače

Nákoleníky pro obkladače

338 Kč
NÁKOLENKY PRO OBKLADAČE OVÁLNÝ MODEL - ČERNÉ (NĚMECKO)
2
Nákoleníky žluté 2x pásek certifikované

Nákoleníky žluté 2x pásek certifikované

546 Kč
NÁKOLENKY PRO OBKLADAČE - HRANATÝ MODEL - ŽLUTÉ DVOUPÁSEČKOVÉ - DE LUXE - UPÍNÁNÍ NAD KOLENEM (NĚMECKO)
3
Klekátko pro obkladače

Klekátko pro obkladače

545 Kč
KLEKÁTKO PRO OBKLADAČE oranžové 340 x 170mm (NĚMECKO)
4
Nákoleníky kloubové

Nákoleníky kloubové

768 Kč
NÁKOLENKY KLOUBOVÉ - ORANŽOVÉ (NĚMECKO)
5
Klekátko pod kolena EVA

Klekátko pod kolena EVA

55 Kč
KLEKÁTKO POD KOLENA 400 x 180 x 20 mm
6
Nákoleníky Raimondi Relax Gel gelové

Nákoleníky Raimondi Relax Gel gelové

797 Kč
NÁKOLENKY PRO OBKLADAČE - GELOVÉ S ŠIROKÝM PÁSEM "RELAX GEL" RAIMONDI
7
Nákoleníky pro obkladače textilní

Nákoleníky pro obkladače textilní

434 Kč
NÁKOLENKY PRO OBKLADAČE TEXTILNÍ - STANDARD
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení