Spolupracujeme

Profesionální vrtáky, děrovací nástroje atd.
Členům Cechu obkladačů České republiky poskytujeme při nákupu zboží v našem internetovém obchodě slevu. Více se dozvíte v kanceláři cechu (www.cech-obkladacu.cz) nebo v našem obchodním oddělení na tel. č. 353228019.
Stavební elektronářadí.
Nerezový program, řezačky na obklady a dlažbu atd.
Profesionální značkovače.
Terasové disky a křížky.

PRO PĚT VAŠICH ŠIKOVNÝCH PRSTŮ, PRO VAŠE ZLATÉ RUČIČKY

je určeno naše značkové nářadí PRO5. K jeho výrobě jsou použity pouze velmi kvalitní materiály a také kvalita zpracování odpovídá stále stoupajícím nárokům profesionálních stavebníků. Díky tomu se procento oprávněných reklamací na naše výrobky nachází hluboko pod jedním procentem. Taktéž užitné vlastnosti veškerých výrobků PRO5 prověřujeme před jejich uvedením na trh zkušenými řemeslníky a odborníky. Největší odměnou pak za naše snažení je samozřejmě spokojenost řemeslníků s našimi výrobky. Věříme, že jejich široké řady rozšíříte i vy a s nářadím od nás bude výsledek Vaší práce dělat radost nejen Vám. Přejeme Vám, aby Vaše uši co nejčastěji slyšely, že tuhle práci odvedly zlaté ručičky. Vaše zlaté ručičky!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení