O nás


Rozdíly se často skrývají v detailech

Prodáváme nářadí, se kterým je radost pracovat

Společnost BAT jsme založili 12. 3. 1991 v Karlových Varech a již v roce 1992 jsme nalepili a ve sklepě rodinného domu prodali své první hladítko B0001, jež je stále součástí našeho sortimentu a dodnes patří k našim top produktům. Další a další výrobky pro stavbu, dům i zahradu se postupně přidávaly, a tak jsme se začali specializovat na výrobu, import, export i distribuci kvalitního ručního nářadí, se kterým bude radost pracovat a bude na něj spolehnutí.

Baví nás detaily, neboť detaily tvoří kvalitu celku

Ač některé výrobky jsou si na první pohled velmi podobné, pouze detaily mohou odlišovat dobré od špatných. Od počátku svého podnikání preferujeme u námi nabízených produktů kvalitu, funkčnost, spolehlivost a příznivou cenu. Pečlivě si proto vybíráme i své dodavatele a dlouhodobě spolupracujeme s těmi výrobci, kteří ctí stejné hodnoty a jimž záleží na kvalitě, rozumné ceně a spokojenosti zákazníků, stejně jako nám.

Nářadí je naše vášeň a na novinky se ptejte u nás ;-)

Protože vývoj jde stále kupředu, dnes nabízíme více než 7 000 položek a naše portfolio se stále rozšiřuje. Pravidelně se účastníme mezinárodních odborných výstav, kde mapujeme trh a sledujeme ty nejmodernější trendy v oblasti aplikace a použití stavebních materiálů a nářadí.

V této chvíli zastupujeme v České republice více než 100 výrobních i obchodních společností z Evropy, USA a Asie, ale nemalá část našich výrobků pochází také od nás z Karlových Varů a dalších českých měst.

Pro zlaté české ručičky nářadí PRO5

Pro pět vašich šikovných prstů je pak určeno naše značkové nářadí PRO5, k jehož výrobě jsou použity pouze velmi kvalitní materiály s dlouhou životností. Také ergonomie, design a kvalita zpracování by měly odpovídat potřebám a zvyšujícím se nárokům profesionálních řemeslníků. Užitné vlastnosti veškerých výrobků PRO5 prověřujeme před jejich uvedením na trh, buďto vlastním testováním, nebo prostřednictvím zkušených řemeslníků a odborníků, kteří nám sdělují své poznatky přímo z terénu při jejich praktickém používání.

Největší odměnou pro nás je pak vaše spokojenost s naším nářadím a přejeme Vám, aby výsledek Vaší práce dělal radost nejen Vám, ale abyste co nejčastěji slyšeli, že tuto práci odvedly zlaté české ručičky. Vaše zlaté ručičky.

Váš tým spolupracovníků BAT NÁŘADÍ.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení